Opiekun w żłobku

Agnieszka Kulik
  • Świdnik, lubelskie pow. świdnicki

Opiekun

Umowa o pracę

Prywatny żłobek w Świdniku poszukuje opiekuna posiadającego kwalifikacje:
pielęgniarka, położna, opiekunka dziecięca, nauczyciel wychowania przedszkolnego, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej lub pedagoga opiekuńczo-wychowawczego
Ogólny zakres obowiązków:
- zapewnienie opieki i bezpieczeństwa dzieci;
- zaspokojenie potrzeb dzieci i ich usamodzielnianie;
- wspomaganie rozwoju dzieci;
- zgłaszanie niepokojących objawów u dzieci;
- pomoc przy wykonywaniu czynności pielęgnacyjnych, takich jak: przewijanie dzieci, wysadzanie, układanie do snu, karmienie itp,;
- realizacja zadań wychowawczo-dydaktycznych i opiekuńczych;
- terminowa realizacja projektów i zadań;
- współpraca z innymi pracownikami placówki;
- dbałość o porządek w sali i na terenie placówki;
WYMAGANIA
• umiejętności – idealny/a kandydat/ka to osoba odpowiedzialna, kreatywna, otwarta, cierpliwa, opanowana, sumienna, spostrzegawcza, posiadająca umiejętność podzielności uwagi, umiejąca rozwiązywać konflikty i problemy.
• aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne
• zaświadczenie o niekaralności
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)