Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 06.04.2024

Zatrudnimy handlowca w gastronomii

ZPH Aromat
  • Sypniewo, mazowieckie pow. makowski

Obsługa gastronomii

Umowa o pracę

Poszukujemy Handlowca ds. gastronomii w dynamicznie rozwijającej się firmie produkującej tradycyjne polskie wyroby
Zakres obowiązków
• budowanie długotrwałych relacji z klientami
• analiza rynku i konkurencji
• raportowanie bieżących wyników pracy
• Efektywna sprzedaż produktów
• Kreowanie dobrego wizerunku firmy
Nasze wymagania
• doświadczenie w sprzedaży produktów spożywczych i pozyskiwaniu klientów z działu gastronomii
• dobra znajomość obsługiwanego terenu (woj. Mazowieckie)
• czynne prawo jazdy kat. B
• umiejętność budowania długotrwałych relacji
• samodzielność w planowaniu i organizowaniu własnej pracy
• Dbanie o wzorowe relacje z pozyskanymi klientami
• Umiejętności zamykania rozmów handlowych transakcją
• Systematyczności w pracy, planowaniu zadań i kontroli powierzonego budżetu
Oferujemy
• Długotrwałą współprace
• Płacę adekwatna do osiąganych wyników
• Elastyczny czas pracy
• Umowa o pracę/bądź b2b lub inna forma(do ustalenia)