Oferta pracy dla trenere

ICT Szkolenia i Doradztwo Szymon Lalic
  • Opole, opolskie

Nauczyciel

Umowa zlecenie

Poszukujemy trenerów do prowadzenia szkoleń komputerowych z programowania HTML, CSS, Java, PHP, C++ , obsługi pakietu MS Office, grafiki komputerowej Adobe, CorelDraw lub innych.

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie lub B2B

Wymagane doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z powyższych tematów. Mile widziane referencje oraz wykształcenie kierunkowe lub posiadane certyfikaty.

Umiejętność przekazywania wiedzy w przystępny i zrozumiały sposób..

Dodatkowe wymagania:
Posiadanie własnego samochodu.
Prawo jazdy kategorii B

Zadania:
Przygotowywanie i prowadzenie szkoleń.
Tworzenie materiałów szkoleniowych, prezentacji i ćwiczeń praktycznych.
Indywidualne konsultacje i pomoc uczestnikom szkoleń.
Monitorowanie postępów uczestników i dostosowywanie programu szkolenia do ich potrzeb.

Oferta:
Umowa zlecenie lub B2B.
Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i zakresu prowadzonych szkoleń.
Możliwość pracy zdalnej lub stacjonarnej, wyjazdy.
Elastyczne godziny pracy.
Wynagrodzenie ryczałtowe zależne od wielkości i zakresu szkolenia oraz miejsca realizacji

Szukamy kandydatów do dłuższej współpracy

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i jesteś zainteresowany(a) ofertą pracy, prosimy o przesłanie CV wraz z referencjami.

Dziękujemy za zainteresowanie. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)