Technik Serwisu (farmy fotowoltaiczne)

ONDE SA
  • Poznań, wielkopolskie

Budowlaniec

Umowa o pracę

Zakres zadań:
- serwis i utrzymanie farm fotowoltaicznych - praca częściowo delegacyjna,
- usuwanie powstałych usterek i awarii,
- okresowe przeglądy i oględziny,
- wykonywanie pomiarów kontrolnych i diagnostycznych,
- przygotowanie oraz udział w odbiorach farm fotowoltaicznych,
- przygotowanie oraz udział w odbiorach stacji transformatorowych SN/nn,
- udział w uruchomieniach.

Od kandydatów oczekujemy:
- prawa jazdy kat. B,
- wykształcenia min. średnie techniczne,
- świadectwa kwalifikacji SEP (kat. E i D) lub chęć ich zdobycia,
- umiejętności czytania map i rysunków technicznych,
- gotowości do wyjazdów służbowych,
- gotowości do pracy dyżurowej (2 dni weekendowe w miesiącu),
- umiejętności planowania i organizacji pracy własnej; rzetelności i dokładności w wykonywaniu powierzonych prac,
- komunikatywność i otwartość na współpracę zespołową :)

Oferujemy

- możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, będącej liderem na rynku OZE,
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B (w zależności od Twoich potrzeb),
- wsparcie doświadczonych współpracowników,
- możliwości rozwoju – dofinansowanie udziału w szkoleniach i kursach (także tych, które sam wybierzesz) oraz zajęciach z języka angielskiego,
- miłą, partnerską atmosferę pracy.

Zapraszam do kontaktu poprzez wiadomość poniżej lub telefonicznie pod numerem . :)

Trochę o nas:
ONDE S.A. jest liderem w sektorze ODNAWIALNYCH ŹRÓDEŁ ENERGII. Byliśmy i jesteśmy zaangażowani w budowę instalacji o łącznej mocy 2849 MW. Realizujemy usługi z zakresu budowy farm wiatrowych oraz farm fotowoltaicznych. Specjalizujemy się także w budownictwie drogowo-inżynieryjnym, co stanowi ważny element naszej historii.
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)