Specjalista ds. sprzedaży IT

Integra Software
  • Koszalin, zachodniopomorskie

Informatyk

Umowa o pracę

Jesteśmy firmą, która oferuje rozwiązania dla branży motoryzacyjnej. Systemy tworzone są zarówno dla dużych firm korporacyjnych oraz małych i średnich przedsiębiorstw, m.in. dla importerów części zamiennych, sieci warsztatowych, flot pojazdów, serwisów samochodowych, sklepów motoryzacyjnych, baz transportowych.

Realizujemy zaawansowane projekty ERP, eCommerce, systemy flotowe dla takich firm jak Bosch, Bridgestone, Continental, Michelin, Mercedes.

Co jest istotne - Szukamy doświadczonej i samodzielnej osoby, która potrafi zrozumieć potrzeby klienta i przedstawić mu optymalne rozwiązanie.

Zakres obowiązków:

-> Sprzedaż oprogramowania znajdującego się w ofercie firmy - Sky is the limit to Twoje hasło przewodnie w temacie produktywności.

-> Pozyskiwanie nowych klientów i prowadzenie prezentacji oprogramowania - potrafisz przyjąć perspektywę klienta od określenia potrzeb do przedstawienia korzyści.

-> Przygotowywanie materiałów informacyjnych i ofert handlowych - szukamy prawdziwych inżynierów sprzedaży.

-> Współpraca z działem wdrożeń i wsparcia technicznego - skup się na sprzedaży, a wdrożeniem zajmie się dedykowany dział.

-> Ewidencja działań handlowych i realizacja planów sprzedaży - samodzielnie zarządzasz swoim czasem i analizujesz na bieżąco swoje wyniki.

Czego oczekujemy?

-> Doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu klienta B2B - najlepiej z branży automotive.

-> Umiejętności doradcze - rozumiesz potrzeby oraz znajdujesz rozwiązania zgodne z oczekiwaniami klienta.

-> Doświadczenie w negocjacjach - stawiasz klientów na pierwszym miejscu i potrafisz się z nimi komunikować na kilku poziomach.

-> Umiejętności sprzedaży za pośrednictwem kanałów zdalnych - potrafisz zdalnie zaprezentować i sprzedać oprogramowanie bez konieczności wizyty w firmie klienta.

Co jest mile widziane?

-> Znajomość oprogramowania do obsługi firm (w tym systemów klasy ERP) - Twoja wiedza może tylko pomóc w sprzedaży.

-> Doświadczenie w organizowaniu i prowadzeniu prezentacji - prezentuj oferty w atrakcyjny i zrozumiały dla klienta sposób.

-> Zainteresowanie branżą motoryzacyjną - Twoja pasja może pomóc przy codziennych zadaniach.

-> Znajomość systemów eCommerce - dodatkowy plus, jeśli te rozwiązania nie są Ci obce.
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)