Operator wózka widłowego

Suret. Sp. z o.o.
  • Lębork, pomorskie pow. lęborski

Magazynier

Umowa o pracę

Oferta pracy w:

Lębork, pomorskie

pracownik fizyczny
praca stacjonarna
praca zmianowa w systemie 4-brygadowym
tryb wypłaty: miesięczna
wynagrodzenie - stała podstawa + premia za wyniki

Twój zakres obowiązków:

przyjmowanie dostaw i rozładunek towarów
rozlokowywanie towarów na magazynie
przygotowywanie, wydawanie towarów
załadunek na środki transportu
transport towarów na hali produkcyjnej
Wymagane są uprawnienia UDT na wózek widłowy. Doświadczenie – mile widziane.

Oferujemy

5.000 – 6.000 zł / brutto
umowę o pracę
pełny etat
pracę na 3 zmiany / 4 brygady
bonusy, premie, nagrody
posiłki regeneracyjne
kurs zakończony uzyskaniem uprawnień UDT i gwarancję zatrudnienia
całkowity zwrot kosztów szkolenia i egzaminu

O nas

SURET Sp. z o.o. działa na terenie kraju i za granicą, zatrudnia 650 osób w 11 lokalizacjach, a specjalizuje się w obsłudze transportu okołoprodukcyjnego i magazynów w dużych firmach.
Działa od 32 lat, ma stabilną pozycję na rynku, cieszy się uznaniem klientów. Kilka firm obsługujemy już od 17 lat. Obecnie SURET rozwija działalność na rynkach niemieckim, austriackim i norweskim.
Dołącz do nas, budujemy zespół na projekty zagraniczne.
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)