ASYSTENT/KA DZIAŁU HANDLOWEGO

BIMIZ FOOD
  • Radzyń Podlaski, lubelskie pow. radzyński

Handlowiec

Umowa o pracę

Firma BIMIZ FOOD Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisku
ASYSTENT/KA DZIAŁU HANDLOWEGO.

WYMAGANIA:
* wykształcenie wyższe,
* znajomość języka angielskiego (min. B2) w celu kontaktu z zagranicznymi kontrahentami,
* kreatywność, dobra organizacja czasu pracy,
* chęci rozwoju i poszerzenia posiadanego doświadczenia,
* dokładności, sumienności oraz dobrej organizacji pracy i samodzielności w działaniu.
* interesującą pracę w przyjaznej atmosferze

OGÓLNY ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
* przyjmowanie i obsługa zamówień
* koordynowanie procesu realizacji zamówień,
* bieżące monitorowanie rynku zagranicznego i polskiego,
* budowanie, rozwijanie i utrzymywanie dobrych i długotrwałych relacji z klientami.
* dbanie o pozytywny wizerunek firmy

OFERUJEMY:
* zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
* szkolenia i możliwość indywidualnego rozwoju.
* niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon);
* praca w systemie jednozmianowym, od poniedziałku do piątku

CV drogą e-mailową: @ bądź osobiście ul. Parkowa 33,
21-300 Radzyń Podlaski Tel. 83352 73 10

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)