Kucharz - restauracja Olsztyn

TIFFI BOUTIQUE HOTEL OLSZTYN
  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Obsługa gastronomii

Umowa o pracę

Restauracja Brasserie Tiffi w Olsztynie poszukuje pracowników na stanowisko/a: kucharz, kucharz śniadaniowy.

Czego oczekujemy od Ciebie:

Aktualnej książeczki sanitarno-epidemiologicznej

Gotowości do pracy w systemie zmianowym

Twoim atutem będzie pasja i zamiłowanie do gotowania

Twój zakres obowiązków:

Przygotowywanie potraw z zachowaniem wymogów sanitarnych oraz zgodnie z ustalonymi recepturami

Dbałość o estetykę wydawanych potraw oraz zapewnienie najwyższej jakości produktów

Zapewnianie najwyższej jakości pracy

Zachowanie porządku i właściwego stanu sanitarnego miejsca pracy

Dbałość o właściwy stan techniczny oraz sanitarny urządzeń i sprzętów kuchennych

Oferujemy

Ciekawą i pełną wyzwań pracę

Przyjazną atmosferę w młodym i zaangażowanym zespole

Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego pod okiem profesjonalistów

Atrakcyjne zarobki adekwatne do Twojego doświadczenia i kompetencji

Osoby zainteresowane pracą, prosimy o przesyłanie swojego CV.
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)