Lakiernik części hydraulicznych

AP Profesja
  • Komorniki, wielkopolskie pow. poznański

Inny

Umowa o pracę

Agencja Pracy Profesja Paulina Orlik-Lange (KRAZ 27938), to zespół doświadczonej kadry, zajmującej się pozyskiwaniem najlepszych pracowników na rynku polskim. Zajmujemy się rekrutacją pracowników tymczasowych, pośrednictwem przy rekrutacjach stałych, outsourcingiem kadrowo-płacowym, a także przeprowadzaniem testów kompetencji dla kandydatów na wysokie stanowisko pracownicze.

Aktualnie, dla naszego Klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Komorniki

Zakres obowiązków:

· obsługa linii lakierniczej i agregatu malarskiego

· obsługa pistoletu lakierniczego

· podstawowa wiedza i umiejętność malowania farbami ciekłymi

· umiejętność obsługi urządzeń lakierniczych

· podstawowa umiejętność obsługi komputera

Wymagania klienta:

· umiejętności technicznych

· dokładność w wykonywaniu zadań

· zaangażowanie

· chęci do pracy

· umiejętności pracy w zespole

· chęci rozwoju osobistego

Oferujemy

· stabilne warunki zatrudnienia

· prace od poniedziałku do piątku, w systemie dwuzmianowym: 5:45-13:45 oraz 13:45-21:45

· umowa o pracę tymczasową z możliwością przejęcia przez pracodawcę

· wynagrodzenie od 30 zł brutto wzwyż

· dopłatę do karty Multisport

· dopłatę do pakietu medycznego

· premię świąteczną 200-600 zł

· premię za polecenie osoby do pracy do 1000 zł

· premię jubileuszową

· premię za Osobowość roku do 1500 zł

· premię za pomysł na ulepszenie procesu produkcyjnego

· dopłaty za brak L4 (2 razy w roku)
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)