Firma Ogród i Dom zatrudni pracowników na stanowisko Ochroni

Ogród i Dom Sutkowscy Spółka Jawna
  • Dębe Wielkie, mazowieckie pow. miński

Ochroniarz

Umowa o pracę

Miejsce pracy: Choszczówka Stojecka
Region: mazowieckie

Zakres zadań:
• Ochrona mienia przed kradzieżą
• Obserwacja osób wchodzących do sklepu
• Monitorowanie bezpieczeństwa na terenie sklepu i zgłaszanie kierownikowi
• Praca na Sali sprzedażowej przy linii kas
• Nadzór sprzedaży i systemu antykradzieżowego
• Inne działania dotyczące bezpieczeństwa

Poszukujemy osób:
• Niekaranych
• Dyspozycyjnych
• Sumiennych i zaangażowanych w wykonywane obowiązki

Mile widziane:
• Doświadczenie w pracy w ochronie

Oferujemy

• Pracę w stroju cywilnym (koszulka ochrona)
• Zatrudnienia na umowę o pracę, lub zlecenie
• Atrakcyjny system pracy
• Gwarancję wypłaty wynagrodzenia na czas

CV, prosimy wysyłać na adres mailowy: @ lub pozostawić w siedzibie firmy w punkcie informacji.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Ogród i Dom Sutkowscy Spółka Jawna zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.) „
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)