Specjalista/Specjalistka ds. kadr i płac

HR łukasz
  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Specjalista ds. kadr i płac

Umowa o pracę

zakres obowiązków:

Prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej (akta osobowe, sporządzanie dokumentów kadrowych: zaświadczenia, umowy, aneksy, świadectwa pracy, kontrolowanie ważności badań lekarskich i szkoleń BHP);

Ewidencjonowanie i kontrola czasu pracy (urlopy, zwolnienia lekarskie);

Zatrudnianie cudzoziemców (pozwolenia z UW i PUP);

Naliczanie wynagrodzeń dla pracowników;

Bieżąca obsługa spraw pracowniczych;

Monitorowanie zmian w przepisach prawnych z zakresu prawa pracy;

Wydawanie zaświadczeń o uzyskanych dochodach;

Obsługa programu Płatnik i PUE ZUS;

Sporządzanie deklaracji ZUS, US, PFRON, GUS;

Obsługa PPK i ubezpieczeń grupowych;

Współpraca z wewnętrznymi działami firmy.

Wymagania pracodawcy:

Doświadczenie min 3 lata na samodzielnym stanowisku związanym z obsługą kadrowo – płacową (mile widziane doświadczenie w firmach o specyfice produkcyjnej);

Wykształcenie min. średnie (wykształcenie wyższe będzie dodatkowym atutem);

Praktyczna znajomość zagadnień płacowych, ubezpieczeniowych, podatkowych, prawa pracy i zatrudniania cudzoziemców;

Doświadczenie w pracy z elektronicznym systemem obsługi Kadrowo-Płacowej;

Bardzo dobra obsługa komputera (w tym MS Office: Excel, Word, Outlook);

Znajomość programu Płatnik;

Doskonała organizacja czasu pracy i komunikatywność;

Samodzielność, sumienność i dokładność;

Oferujemy

pracę w prężnie rozwijającej się polskiej firmie,

stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

atrakcyjne warunki pracy i płacy,
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)