Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 19.04.2024

Pracownik budowlany

PPHU ANTRO Andrzej Trociński
  • Chełm, lubelskie pow. Chełm

Budowlaniec

Umowa o pracę

Przedsiębiorstwo "ANTRO" w Chełmie powstało w 1988 roku. Od początku swojej działalności specjalizujemy się w realizacji obiektów budowlanych o wysokim standardzie wykończenia. Wykonujemy kompleksowo prace budowlane i instalacyjne w obiektach bankowych, biurowych, hotelowych, mieszkalnych, medycznych, przemysłowych i magazynowych na terenie całego kraju. Dysponujemy fachową, solidną i przeszkoloną kadrą pracowników z dużym doświadczeniem zawodowym.

Poszukujemy osoby z doświadczeniem na stanowisko Pracownik budowlany

Opis stanowiska pracy:
- wykonywanie szalowań i rusztowań,
- murowanie,
- tynkowanie,
- wylewanie stropów,
- czytanie rysunku technicznego,
- wykonywanie konstrukcji GK,
- montowanie elementów,
- prace wykończeniowe, remontowe oraz rozbiórkowe.

Wymagania

- wykształcenia min. zasadnicze
- podstawowa znajomość materiałów budowlanych,
- wiedza oraz praktyczne umiejętności,
- umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy

- zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu w oparciu o umowę o pracę,
- odpowiednie wynagrodzenie, adekwatne do kwalifikacji i realizacji zadań.

Kandydatów prosimy o przesłanie CV na adres e-mail.
Z wybranymi osobami skontaktujemy się telefonicznie lub za pośrednictwem e-mail celem zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną.