Fizjoterapeuta/-ka LUX MED Tabita - Konstancin Jeziorna

LUX MED TABITA
  • Konstancin-Jeziorna, mazowieckie pow. piaseczyński

Inny

Umowa o pracę

Ośrodek Opiekuńczo-Rehabilitacyjny LUX MED Tabita (Długa 43, Konstancin-Jeziorna) to dynamicznie rozwijająca się placówka, oferująca rehabilitację leczniczą oraz całodobową opiekę nad Pacjentami w każdym wieku, wymagającymi stałego wsparcia specjalistów. Od stycznia 2010 roku Tabita jest częścią Grupy LUX MED, lidera prywatnych usług medycznych w Polsce. Grupa zapewnia opiekę medyczną osobom w każdym wieku w ponad 170 placówkach w kraju – pacjenci korzystają m.in. z konsultacji z lekarzami kilkudziesięciu specjalizacji, kompleksowych badań diagnostycznych, opieki ambulatoryjnej oraz szpitalnej. Przynależność placówki do Grupy zapewnia pacjentom bezpieczeństwo oraz wysoką jakość opieki, której standardy oparte są na światowych wzorcach medycznych.

Pracując w LUX MED Tabita, otrzymasz:

- stabilne i bezpieczne zatrudnienie w największej grupie medycznej w Polsce

- różnorodne formy zatrudnienia (umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B)

- możliwość skorzystania z bogatego pakietu benefitów pozapłacowych: dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie szkoleń i kursów, ubezpieczenie na życie, elastyczne godziny pracy, program rekomendacji pracowników, program wellbeingowy, ubezpieczenie szpitalne

- udział w projektach i konkursach prozdrowotnych, promujących zdrowy styl życia

- dodatkowym atutem jest możliwość zakwaterowania na terenie ośrodka

Twój zakres obowiązków:

- ocena stanu funkcjonalnego pacjenta, planowanie i nadzór nad przebiegiem rehabilitacji

- realizacja programów terapii indywidualnej i grupowej z Pacjentami ze schorzeniami neurologicznymi, ortopedycznymi oraz z osobami starszymi

- prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z obowiązującymi zasadami i przepisami

Nasze oczekiwania:

- wykształcenie wyższe kierunkowe

- aktualne prawo wykonywania zawodu

- orientacja na Pacjenta, empatia, wysoka kultura osobista oraz dobra organizacja pracy własnej

- obowiązkowość, dokładność, życzliwość

Zapraszamy do współpracy! Dołącz do naszego zespołu!
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)