Specjalista ds. Projektowo – Technicznych

ZUP ELSTOP Sp. z o.o.
  • Nowy Sącz, małopolskie pow. Nowy Sącz

Inżynier

Umowa o pracę

Zakład Usługowo – Produkcyjny ELSTOP w Nowym Sączu w związku z dynamicznym rozwojem i realizacją nowych projektów poszukuje kandydata na stanowisko: Specjalista ds. Projektowo – Technicznych.

Ogólny zakres obowiązków:

Przygotowywanie dokumentacji przetargowych, prace przy projektach budowlanych elektrycznych i przyłączy elektrycznych, projektach budowlanych sygnalizacji świetlnych, dokumentacje techniczne i odbiorowe, prace serwisowe sygnalizacji świetlnych.

Wymagania

- wykształcenie wyższe elektryczne, lub pokrewne
- pracowitość i chęć samorozwoju,
- prawo jazdy kat. B,
- niekaralność,
- rzetelność,
- nienaganna kultura osobista,
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy

- ciekawą pracę w zespole technicznym dynamicznie rozwijającej się firmy, o wieloletniej tradycji i ugruntowanej pozycji rynkowej będącej liderem w rejonie,
- szkolenia przygotowujące do pracy i podnoszące kwalifikacje,
- możliwość zdobycia oraz powiększenia doświadczenia.
- zatrudnienie na umowę o pracę.

Kontakt: @ .
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)