Młodszy Grafik komputerowy w e-commerce

Dział kadr
  • Bochnia, małopolskie pow. bocheński

Specjalista ds. marketingu

Umowa o pracę

Twój zakres obowiązków:

Tworzenie treści graficznych w obszarze e-commerce
Obsługa CMS i edycja elementów wpływających na treść i wygląd stron internetowych
Dostosowanie treści i szaty graficznej stron internetowych
Tworzenie kreacji reklamowych na potrzeby kampanii GoogleAds, FB Ads i innych kanałów
Przygotowanie kreacji newsletter
Projektowanie i prototypowanie makiet graficznych

Nasze wymagania:

Znajomość programów: Adobe Photoshop, Illustrator
Znajomość narzędzi do prototypowania: Adobe XD (eXperience Design) lub Figma
Konieczna znajomość HTML / CSS w podstawowym zakresie
Obycie z obsługą CMS (np. Wordpress, Magento itp.)
Opcjonalnie znajomość Adobe After Effects
Rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych do pracy w zespole
Silnej motywacja do pracy i pozyskiwania nowej wiedzy
Znajomość trendów i pasja do rozwoju w obszarze grafiki komputerowej
Odpowiedzialność i samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
Mile widziana znajomość języka angielskiego

To oferujemy:

Pracę w zespole specjalistów z obszaru grafiki komputerowej, UX/UI oraz e-commerce
Wdrożenie w początkowym okresie pracy w obszarach obsługi programów oraz CMS
Możliwość zdobycia doświadczenia w prężnie rozwijającej się organizacji
Ambitną i ciekawą pracę w kilkusetosobowej firmie
Umowę o pracę lub inną dogodną dla Ciebie formę współpracy
Szkolenia, możliwość rozwoju oraz udział w ciekawych projektach
Partnerską komunikację i przyjazne środowisko pracy
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)