Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 18.01.2024

Koordynator ds. gastronomii

ZPR S.A.
  • Leszno, mazowieckie pow. przasnyski

Obsługa gastronomii

Umowa o pracę

Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe S.A. to firma o ugruntowanej pozycji na rynku gastronomiczno – rozrywkowym.

W związku z realizacją projektu poszukujemy Kandydata na stanowisko:
Miejsce pracy: Julinek Park Leszno k. Warszawy
Wakaty: 3

Zakres obowiązków:
- koordynacja pracy punktów gastronomicznych na terenie parku Julinek;
- weryfikacja zamówień i dokumentów transferowych,
- nadzorowanie pracy personelu na punktach,
- dbanie o przestrzeganie standardów czystości
- bieżące rozliczenia i inwentaryzacje.

Wymagania

- Chęć do pracy i rozwoju;
- Znajomość programu LSI;
- Doświadczenie w gastronomii;
- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

W zamian oferujemy:
• pracę w dynamicznie rozwijającej się grupie o wieloletniej tradycji na rynku;
• zniżki pracownicze;
• umowa o pracę lub umowa zlecenie;
• godziny pracy według funkcjonowania parku; praca zmianowa
• wynagrodzenie: umowa o pracę 5000 zł brutto; umowa zlecenie stawka 30 zł brutto

Jeżeli wyrażają Państwo chęć udziału w innych rekrutacjach prowadzonych przez Grupę ZPR prosimy o dołączenie do CV oświadczenia:

Wyrażam zgodę na przekazanie przez spółkę Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe S.A. moich danych osobowych innym spółkom z Grupy ZPR w celu umożliwienia mi udziału w rekrutacjach prowadzonych przez te spółki.