Manager zespołu sprzedażowego

Suntrio sp. z o.o.
  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Zapraszamy do współpracy osoby z zespołami handlowców/doradców handlowych w zakresie sprzedaży instalacji fotowoltaicznych, magazynów energii i pomp ciepła.

Co oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę B2B z podstawą i wysoką prowizją własną oraz od zespołu handlowców,
-Narzędzia do pracy (iPad, telefon, nowoczesny i przejrzysty system ofertowania),
- Szkolenia produktowe / webinary;
- Materiały szkoleniowe i marketingowe;
- Szybkie terminy montaży i bardzo konkurencyjne ceny bazowe;
- Przyjazne środowisko pracy tzn. atmosferę opartą na współpracy i dzieleniu się wiedzą;

Twój zakres obowiązków:

- Pozyskiwanie Klientów indywidualnych i biznesowych;

- Koordynowanie pracy zespołu handlowego;
- Profesjonalne przedstawienie produktu oraz dbałość o wizerunek firmy SUNtrio sp. z o.o.;
- Realizowanie planu sprzedażowego;

- Raportowanie pracy;

Czego wymagamy:

- Doświadczenia w branży OZE min. rok;

- Aktywnego pozyskiwania nowych klientów;
- Znajomości technik sprzedaży oraz negocjacji handlowych;

- Otwartości i łatwości w nawiązywaniu kontaktów;

- Samodzielności w działaniu;

- Bardzo dobrej organizacji pracy własnej;

Zapraszamy do zespołu
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)