SERWISANT / INSTALATOR systemów zabezpieczeń

Securitas Polska
  • Białystok, podlaskie

Inżynier

Umowa o pracę

Jesteśmy skandynawskim koncernem ochrony.
Pozycję lidera na światowym rynku zdobyliśmy dzięki pracownikom
oraz nowoczesnym zintegrowanym rozwiązaniom technicznym.

Do naszego zespołu w Białymstoku poszukujemy obecnie kandydatów/kandydatek na stanowisko:

OPIS STANOWISKA:

montaż, serwis oraz wykonywanie konserwacji SSWiN, CCTV i SKD,
uzgadnianie i realizacja powierzonych zleceń,
terminowe dostarczanie dokumentacji potwierdzającej wykonanie zadania.

WYMAGANIA JAKIE MAMY w stosunku do CIEBIE:
* znajomość obsługi systemów SSWiN, CCTV IP oraz SKD,
* doświadczenie w samodzielnym serwisowaniu i instalacji systemów SSWiN, CCTV oraz SKD,
* umiejętność programowania systemów,
* uprawnienia SEP do 1KV lub brak przeciwwskazań,
* doświadczenie w branży, znajomość systemów alarmowych, kontroli dostępu, telewizji przemysłowej, analogowej oraz IP,
* brak przeciwwskazań do pracy na wysokościach,
* chęć rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji,
* dobra organizacja pracy (punktualność, zaangażowanie, poczucie odpowiedzialności oraz samodyscypliny),
* prawo jazdy kat. B.​

Ze swojej strony oferujemy:

* stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę),
* realne wsparcie przełożonych w codziennej pracy,
* wszystkie potrzebne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon),
* niezbędne wyposażenie instalatorskie,
* szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
* dofinansowanie do nauki języka angielskiego,
* przyjazną atmosferę bazującą na szacunku i współpracy,
* możliwość awansu i rozwoju w strukturach firmy,
* benefity: pakiet medyczny, karnet sportowy i ubezpieczenie na życie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV!
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)