Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 10.04.2024

Specjalista / Specjalistka ds. obsługi klienta

Metal Market
  • Warszawa, mazowieckie

Inny

Umowa o pracę

Zakres obowiązków:
Przyjmowanie zamówień telefonicznych i mailowych oraz koordynacja prawidłowej ich realizacji na każdym etapie,
Obsługa posprzedażowa oraz reklamacyjna,
Profesjonalna obsługa klienta - również zagranicznego,
Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami oraz dbałość o pozytywny wizerunek firmy.

Nasze wymagania:

Doświadczenie w pracy w obsłudze klienta,
Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego pozwalająca na swobodną komunikację – warunek konieczny,
Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
Kreatywność i otwartość w podejściu do współpracy z Klientami,
Wielozadaniowość i samodzielność przy realizacji powierzonych zadań,
Mile widziane doświadczenie w pracy w sklepie internetowym lub na platformie sprzedażowej oraz znajomości programu Focus Telecom.

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w pełnym wymiarze godzin (praca od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-18:00),
Niezbędną wiedzę i narzędzia oraz wyjątkowe know-how w tej branży,
Brak dress code’u,
Zniżki na firmowe produkty,
Przyjazne miejsce pracy, do którego chce się przychodzić.