Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 29.12.2023

Stała praca/ Pracownik ochrony/Otwock

Securitas Sp. z o.o.
  • Otwock, mazowieckie pow. otwocki

Ochroniarz

Umowa zlecenie

Jesteśmy skandynawskim koncernem ochrony. Pozycję lidera na światowym rynku zdobyliśmy dzięki naszym pracownikom oraz nowoczesnym, zintegrowanym rozwiązaniom technicznym.

Obecnie do zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik Ochrony Fizycznej - obiekt handlowy

Miejsce pracy:

Otwock

Zakres obowiązków:

* obserwacja własna oraz przy pomocy systemu CCTV hali sprzedaży,​
* podejmowanie interwencji sklepowych,
* prowadzenie dokumentacji służbowej.

Poszukujemy osób:

* z doświadczeniem w ochronie
* niekaranych,
* potrafiących pracować zespołowo,
* komunikatywnych,
* dyspozycyjnych.

Oferujemy

* umowę zlecenie z odprowadzeniem pełnych składek ZUS,
* płatne szkolenie,
* gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze 10-tego każdego miesiąca,
* ubezpieczenie NNW (od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków),
* brak kar finansowych,
* kompletne, bezpłatne umundurowanie,
* dofinansowanie do karnetów sportowo-rekreacyjnych,
* możliwość korzystania z funduszu socjalnego w postaci pożyczek, zapomóg, dopłat do wypoczynku dzieci (ZFŚS),
* profesjonalne i cykliczne szkolenia zawodowe,
* możliwość awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV