Sekretarka szkolna

Prywatna Szkoła Podstawowa w Łodzi
  • Łódź, łódzkie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

OBOWIĄZKI:
• kompleksowa obsługa sekretariatu, w tym:
• obsługa korespondencji firmowej,
• przygotowywanie kalendarza spotkań
• archiwizacja dokumentów
• prowadzenie elektronicznej księgi ewidencji uczniów
• przygotowywanie umów i gromadzenie dokumentacji zgodnie z przepisami
• prowadzenie rejestrów szkolnych i zestawień, m.in. w programie Excel
• sporządzanie sprawozdań oświatowych, SIO, GUS, itp.
• prowadzenie odpowiednich zapisów na platformie LIBRUS
• sprawowanie ogólnego nadzoru nad obiegiem dokumentów, nadzorowanie porządku w administracji i na terenie szkoły
WYMAGANIA:
• wykształcenie minimum średnie (administracyjne, ekonomiczne, prawnicze);
• doświadczenie min. 5 letnie na samodzielnym stanowisku administracyjnym lub kierowniczym; chętnie w pracy sekretarza szkolnego;
• umiejętności organizacyjne; skrupulatność; podzielność uwagi; otwartość na nowe wyzwania; chęć doskonalenia;
• dobra znajomość Excela i innych programów przydatnych w pracy administracyjnej i sprawozdawczej;
• znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
• umiejętności interpersonalne; optymizm i wysoka kultura osobista

Oferujemy

• atrakcyjne wynagrodzenie;
• korzystne warunki pracy w przyjaznym otoczeniu w renomowanej placówce edukacyjnej;
• gwarancja stabilności zatrudnienia;
• współfinansowanie szkoleń;
• dodatkowo: karta Multisport; pakiet dni wolnych poza urlopem.
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)