Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 26.01.2024

Sprzedawca części samochodowych

Euro Parts
  • Nowy Dwór Gdański, pomorskie pow. nowodworski

Sprzedawca

Umowa o pracę

W związku z dynamicznym rozwojem firmy aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko: Sprzedawca części samochodowych.

Firma Euro Parts od blisko 7 lat zajmuje się sprzedażą części samochodowych. Obszar działania firmy obejmuje Trójmiasto i okolice w sprzedaży stacjonarnej, jednak to dzięki zamówieniom wysyłkowym poprzez portal Allegro.pl docieramy do każdego miejsca w Polsce.

Zakres obowiązków:
- Kompleksowa obsługa klienta w zakresie sprzedaży części zamiennych, w tym zamówień internetowych
- Informowanie klientów o dostępnej ofercie firmy, w tym o aktualnych promocjach
- Kreowanie dobrego wizerunku firmy

Wymagania

- Wykształcenie min. średnie
- Dobra znajomość części samochodowych lub zainteresowanie branżą motoryzacyjną - chęć przyswojenia wiedzy i rozwoju w tym kierunku
- Znajomość katalogów on-line
- Dobór części po numerach VIN pojazdu
- Wystawianie odpowiednich dokumentów księgowych (paragony, faktury)
- Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
- Prawo jazdy kat. B
- Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
- Zdolność samoorganizacji pracy i odpowiedzialności za powierzone obowiązki

Oferujemy

- rodzaj umowy dopasowany do Twoich potrzeb
- atrakcyjne wynagrodzenie
- pracę w zgranym zespole zawsze gotowym do pomocy
- pozytywną atmosferę w pracy i możliwość rozwoju wewnątrz firmy
- spotkania integracyjne

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: @ z dopiskiem: SPRZEDAWCA

Informujemy, że na rozmowę kwalifikacyjną zaprosimy wybrane osoby.

Informacje na temat wynagrodzenia udzielamy wyłącznie osobiście podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Prosimy o dodanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celu wzięcia udziału w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez firmę Euro Parts Marcin Jakubczyk.