Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 18.04.2024

Specjalista ds. Kadr i Płac z elementami księgowości

Selecta7
  • Płock, mazowieckie

Specjalista ds. kadr i płac

Umowa o pracę

Poszukujemy osobę na stanowisku specjalisty ds. Kadr i Płac z elementami księgowości:

Zakres obowiązków:

• Przygotowywanie umów oraz świadectw pracy;

• Rozliczanie czasu pracy (równoważny oraz podstawowy);

• Tworzenie harmonogramów czasu pracy na okres rozliczeniowy;

• Naliczanie składek na ubezpieczenia społeczne, składek PPK oraz zaliczek na podatek dochodowy od osób fizycznych;

• Tworzenie akt osobowych zgodnie z wytycznymi;

• Obsługa kontroli z ZUS PFRON i PIP;

• Odpowiedzialność za prawidłowość dokumentów;

• Archiwizacja zakończonych umów;

• Wystawianie zaświadczeń dla pracowników;

• Znajomość procedury zatrudniania cudzoziemców (m.in. PUP, MAZ. URZĄD WOJEWÓDZKI);

• Prowadzenie ewidencji urlopów i zwolnień lekarskich, ewidencji ważności badań lekarskich i szkoleń BHP;

• Obsługa programu kadrowo-płacowego;

• Sprawdzanie zgodności faktur/rachunków wystawionych do umów cywilnoprawnych lub ich wystawianie.

Wymagania

• Wykształcenie min. średnie kierunkowe, preferowane wykształcenie wyższe;

• Doświadczenie na podobnym stanowisku;

• Bardzo dobra znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office (Word, Excel);

• Znajomość aktualnych przepisów prawa pracy, podatkowych oraz zasad - podlegania ubezpieczeniom społecznym;

• Samodzielność, sumienność, uporządkowanie oraz odpowiedzialność;

• Bardzo dobra organizacja czasu pracy;

• Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne;

• Wysoka kultura osobista;

• Umiejętność pracy pod presją czasu oraz terminowość.

Oferujemy

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

• Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego;

• Pracę w dynamicznym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na podany adres mailowy lub na portalu lento: @