Pracownik sklepu wielobranżowego z orzeczeniem - Oława

ipracujzdalnie.pl
  • Oława, dolnośląskie pow. oławski

Kasjer

Umowa o pracę

W związku z rozwojem naszej firmy i stałym działaniem na rzecz aktywizacji osób z orzeczoną niepełnosprawnością poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik sklepu wielobranżowego – Oława na ¾ lub ½ etatu.

Zakres obowiązków:

- dbanie o porządek na sklepie

- eksponowanie towaru na półkach

- pomaganie klientom w odnajdywaniu asortymentu

Oferujemy

- Umowę o pracę

- Stabilną pracę

- Rabat dla pracowników w wysokości 15% na wszystkie produkty.

- Bezpłatna opieka medyczna.

- Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

- Miła atmosfera pracy

Wymagania

-Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności

- Wykształcenie na poziomie co najmniej zawodowym

- Zapał i chęci do pracy

- Ukierunkowanie na klienta

- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Osoby zaineresowane prosimy o kontakt telefoniczny :

lub email : @
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)