Sędzia Techniczny w rozgrywkach Salesforce Legia Biznes Cup

Legia Warszawa
  • Warszawa, mazowieckie

Inny

Umowa zlecenie

Legia Warszawa poszukuje osoby na stanowisko:

Sędzia Techniczny w rozgrywkach Legia Biznes Cup

Praca od poniedziałku do czwartku w godzinach 19:30-23:00 na zasadzie umowy zlecenia.
Jeżeli jesteś osobą komunikatywną i lubisz pracę z klientem, a dodatkowo interesujesz się piłką nożną, to czekamy na Twoje CV.

Twój zakres obowiązków:

• bezpośrednia obsługa zawodników na boisku zgodnie z wyznaczonymi standardami,
• dbanie o estetykę rozgrywek,
• obsługa aplikacji do wprowadzania wyników oraz do sterowania kamerami na boisku.

Nasze wymagania:

• łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientem,
• dyspozycyjność do pracy wieczorami,
• znajomość branży piłkarskiej,
• punktualność, odpowiedzialność,
• mile widziany status studenta.

To oferujemy:

• formę współpracy na zasadzie umowy zlecenia,
• przygotowanie do wykonywania zadań sędziego technicznego,
• pracę w firmie o bardzo rozpoznawalnej marce na polskim rynku,
• możliwość zdobycia unikatowego doświadczenia w biznesie piłkarskim,
• pracę przyjaznym, kreatywnym i zaangażowanym zespole,
• zniżki na produkty w FanStore i SportsBar oraz zniżki na bilety na mecze Legii.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tyko na wybrane aplikacje.

Ochrona danych osobowych
1. Podanie danych osobowych przekraczających zakres danych osobowych wymaganych przez Legia Warszawa S.A. z siedzibą w Warszawie („Legia”), niezbędnych do podjęcia działań przed zawarciem umowy, oznacza WYRAŻENIE ZGODY na przetwarzanie tych dodatkowych danych osobowych na potrzeby danej rekrutacji. Jeżeli w dokumentach zawarte są dane, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO (szczególne kategorie danych) konieczna będzie Państwa wyraźna zgoda na ich przetwarzanie (art. 9 ust. 2 lit. a RODO), która może zostać odwołana w każdym czasie.
2. Każdą z powyższych zgód (zgodę z punktu 1 i punktu 2) mogą Państwo z łatwością cofnąć w dowolnym momencie. Aby to zrobić mogą Państwo wysłać e-mail na @ lub list na adres: Legia Warszawa S.A., ul. Łazienkowska 3, 00-449 Warszawa. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
3. Administratorem Państwa danych osobowych zawartych w zgłoszeniu jest Legia Warszawa S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Łazienkowska 3, 00-449 Warszawa. Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko, na które Państwo aplikują, w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji (o ile wyrażą na to Państwo zgodę) i w celu ewentualnego ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami. Mają Państwo prawo wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Państwa danych osobowych, prawo żądania dostępu do nich, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i żądania ich przeniesienia. Mają Państwo także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W zakresie w jakim przetwarzanie Państwa danych osobowych odbywa się na podstawie zgody, mają Państwo prawo do jej cofnięcia.

Więcej informacji dostępnych jest pod poniższym linkiem:
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)