Magazynier

SFS International
  • Lesznowola, mazowieckie pow. piaseczyński

Magazynier

Umowa o pracę

SFS International Sp. z o.o. to firma z bogatym doświadczeniem oferująca pracę w wielu sektorach w krajach Unii Europejskiej (m.in. w: Holandii, Belgii, Niemczech, Skandynawii, Polsce).

Obecnie dla jednego z naszych Klientów – jednego z liderów w branży logistycznej poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Magazynier
Miejsce pracy – Warszawa (Targówek)
Obowiązki:
• Sortowanie paczek
• Załadunek i rozładunek paczek do kontenerów
• Rozładunek samochodów
• Skanowanie przesyłek

Wymagania

• Umiejętność szybkiego uczenia się
• Dokładność
• Systematyczność
• Zaangażowanie
• Sumienność

Oferujemy

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na ¾ etatu
• Pracę w stałych godzinach 2:00-8:00 (zmiana nocna)
• Dodatki za pracę w godzinach nocnych
• Szansę na zdobycie doświadczenia zawodowego
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres @ lub kontakt telefoniczny pod numerem telefonu .
Prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez SFS International Sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w przekazanych przeze mnie spółce SFS International Sp. z o.o. dokumentach, takich jak: imię (imiona) i nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe wskazane w dokumentach rekrutacyjnych (adres korespondencyjny, numer telefonu, e-mail), wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia, w celu prowadzenia i administrowania przyszłymi procesami rekrutacyjnymi (na rzecz spółki SFS International oraz kontrahentów współpracujących ze Spółką) z moim udziałem, w tym na otrzymywanie informacji o ofertach pracy.
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)