Product Manager / Specjalista ds. zakupów

BALNEO
  • Pruszków, mazowieckie pow. pruszkowski

Handlowiec

Umowa o pracę

Firma Balneo jest dynamicznie rozwijającą się firmą, która konsekwentnie buduje swoją markę i pozycję w branży sanitarnej / wykończenia wnętrz.
Obecnie poszukujemy zaangażowanej osoby, która dołączy do naszego zespołu na stanowisku Product Manager / Specjalisty ds. zakupów

Twój zakres obowiązków
· wprowadzanie nowych produktów do oferty oraz zarządzanie nimi,
· monitorowanie rynku dostawców oraz prowadzenie negocjacji handlowych,
· obsługa procesu zakupowego, przygotowanie zamówień oraz kontrolowanie ich realizacji
· przygotowanie strategii dotyczącej promowania danego produktu,
· współudział w kształtowaniu polityki cenowej,
· monitorowanie działań konkurencji,
· prowadzenie prezentacji produktu dla pracowników firmy,
· analiza stanów magazynowych oraz aktywny udział w procesie prognozowania sprzedaży i optymalizacji zapasów
· współtworzenie materiałów promocyjnych – katalogi, newslettery, ulotki, banery,
· ścisła współpraca z działem handlowym i marketingu

Nasze wymagania:

· wykształcenie wyższe,
· mile widziane doświadczenie w pracy w obszarze zarządzania produktem lub w dziale zakupów,
· znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym – minimum poziom B2,
· samodzielności oraz pro aktywności w działaniu,
· bardzo dobrej organizacji pracy oraz umiejętności ustalania priorytetów,
· umiejętności obsługi pakietu Microsoft Office,
· zaangażowanie i otwartość na szukanie rozwiązań,
· entuzjazmu przy podejmowaniu nowych wyzwań.

To oferujemy:
· zatrudnienie w oparciu o umową o pracę,
· interesującą oraz odpowiedzialną pracę z wieloma ciekawymi projektami,
· możliwość realizowania swojego kreatywnego potencjału,
· pracę w zgranym, zaangażowanym zespole,
· pracę poniedziałek – piątek 8.00 – 16.00,
· miejsce pracy – Sokołów k/Pruszkowa.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV poprzez Lento lub bezpośrednio @

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi osobami.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Balneo Paweł Witak zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Balneo Paweł Witak. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji przeprowadzanej dla Balneo Paweł Witak. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)