Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 03.04.2024

Zarządca/Administrator Nieruchomości KATOWICE

Castelia
  • Katowice, śląskie

Specjalista ds. administracji

Umowa o pracę

Castelia - Zarządca Nieruchomości poszukuje osobę na stanowisko Zarządcy/Administratora Nieruchomości do obsługi wspólnot mieszkaniowych.

Zapraszamy osoby posiadające wykształcenie branżowe lub podobne (nieruchomości, prawo, administracja) do przesłania swoich dokumentów aplikacyjnych.

Oczekiwany zakres obowiązków:
- samodzielna obsługa wspólnot mieszkaniowych w zakresie administrowania
- ścisła współpraca z zarządami wspólnot
- nadzór nad podwykonawcami (w tym sprzątanie, konserwacja, usuwani usterek, remonty, modernizacje)
- rozliczanie mediów
- przygotowywanie materiałów na zebrania wspólnot
Oczekiwana
- wiedza teoretyczna i praktyczna z zakresu zarządzania nieruchomościami
- znajomość rachunkowości w zakresie podstawowym
- pełna samodzielność i inicjatywa przy rozwiązywaniu problemów
- komunikatywność, otwartość
- umiejętność zarządzania czasem
- posiadanie licencji zarządcy nieruchomości
Mile widziane
- prawo jazdy kat.B
- 2 letnie doświadczenie w branży

Oferujemy

- stałe wynagrodzenie
- zatrudnienie w spółce o ugruntowanej pozycji na rynku
- stabilną pracę w przyjaznym zespole