Asystent Kucharza

Restauracja Lawendowy Ogród
  • Świerklaniec, śląskie pow. tarnogórski

Obsługa gastronomii

Umowa o pracę

Poszukujemy osoby na stanowisko asystent kucharza w Restauracji Lawendowy Ogród w Świerklańcu.

Opis stanowiska:
• przygotowywanie półproduktów, surówek i innych produktów zleconych przez kucharza
• pomoc przy wydawaniu dań
• dbanie o porządek na stanowisku pracy

Wymagania

• aktualna książeczka zdrowia;
• umiejętność pracy w zespole
• samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań;
• otwartość na ludzi i łatwość nawiązywania kontaktów;
• miła aparycja i wysoka kultura osobista;

Zapewniamy:
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
• pracę w młodym i dynamicznym zespole;
• dobre warunki zatrudnienia

Zapraszamy do składania swoich aplikacji osobiście lub kontakt telefoniczny pod nr 608 -630-025

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)