Serwisant pomp ciepła, Kraków

HR Project
  • Kraków, małopolskie

Inżynier

Umowa o pracę

Dla firmy z branży instalacyjnej (kotły, pompy ciepła, fotowoltaika), poszukujemy obecnie Serwisanta/ Montera pomp ciepła.

Obowiązki:
uruchomienia pomp ciepła,
wykonywanie planowych przeglądów urządzeń,
wyjazdy na zgłoszenia awarii,
rozliczanie wyjazdów serwisowych gwarancyjnych oraz komercyjnych,
wsparcie telefoniczne klientów,
rejestrowanie uruchomień i przeglądów w systemach serwisowych producentów urządzeń.

Wymagania

doświadczenie w pracy z klimatyzacją, chłodnictwem lub pompami ciepła,
rozumienie podstawowych pojęć dotyczących hydrauliki instalacji grzewczych,
umiejętność szybkiej nauki,
umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
samodzielność i odpowiedzialność,
dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań,
umiejętność samodzielnej weryfikować efektów własnej pracy,
otwartość na zmiany i pozytywne podejście do pracy.

Oferujemy

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia,
stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu (pełen etat),
najnowsze narzędzia Hilti, Milwaukee, Rothenberger, Knipex, Wera, Testo, Refco, Black Diamond, Appion,
możliwość awansu i rozwoju,
szkolenia oraz egzaminy na uprawnienia energetyczne i f-gazowe,
samochód do użytku również prywatnego.

Prosimy o zamieszczenie w swoim CV następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, przez HR Project Sp. z o.o. (ul. Radziwiłłowska 27/18, 31-026 Kraków), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2018 poz. 1000).
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)