Grafik produktowy - fotograf produktowy praca stacjonarna

Domarex.pl
  • Częstochowa, śląskie

Specjalista ds. marketingu

Umowa o pracę

Jesteśmy jednym z wiodących producentów Tekstyliów domowych w Polsce. Tworzymy dynamicznie rozwijający się zespół. Działamy obecnie w szeroko pojętym e-commerce w branży Home & Garden.

W związku z rozwojem Firmy poszukujemy kandydatów na tytułowe stanowisko.

Szukamy zarówno Studentów jak i profesjonalistów z doświadczeniem. Dopisz tą informację przy wiadomości do nas :)

Poszukujemy kreatywnego Grafika, który/a płynnie obsługuje programy graficzne (np Photoshop, Canva, Gimp) , ma doświadczenie i wiedzę niezbędną do efektywnego eksponowania produktów do sprzedaży online.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Przygotowywanie grafik, mockupów, wizualizacji produktów
Przygotowywanie infografik produktów, zoomów, zdjęć poglądowych
Grafiki pod posty Social Media - zgodne z trendami
Tworzenie etykiet i opakowań produktowych spójnych z identyfikacją wizualną marki
Nanoszenie zmian na grafiki i etykiety zgodnie z aktualnymi wytycznymi
Obróbka zdjęć oraz ich modyfikacja według potrzeb

Nasze wymagania:

Doświadczenie graficzne
Szybkość działania i fajne efekty pracy
Kreatywność
Umiejętność pracy zespołowej
Zdolność do wielozadaniowości i ustalania osobistych celów w celu dotrzymania ustalonych terminów.
Gotowość do pracy stacjonarnej w godzinach 8:00-16:00 od poniedziałku do piątku
Mile widziani kandydaci ze stasutem Studenta

To oferujemy:

dowolną formę współpracy (umowa o pracę, B2B, inne)
rabat pracowniczy na wszystkie produkty firmy
dużą otwartość oraz wsparcie doświadczonego zespołu
pracę w młodym i dynamicznym zespół
współtworzenie zajmowanego stanowiska pracy
niezbędne narzędzia pracy

Serdecznie zapraszamy wszystkich kandydatów spełniających powyższe kryteria do przesyłania CV ze zdjęciem w tym serwisie. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o podpisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)