Optyk - Sopot

Med-JobsHR
  • Sopot, pomorskie pow. Sopot

Inny

Umowa o pracę

Klinika okulistyczna znajdująca się w Sopocie, oferuje pracę na stanowisko:
OPTYK

Zakres obowiązków:
- ukończenie szkoły policealnej kształcącej optyków lub ukończenie kursu zawodowego
- wymagane doświadczenie na danym stanowisku
- zapewnienie profesjonalnej obsługi Pacjenta/Klienta w zakresie oferowanych produktów i usług
- realizowanie wyznaczonych celów sprzedażowych
- prowadzenie dokumentacji sprzedażowej
- dbanie o poprawne funkcjonowanie salonu, zgodnie ze standardami firmy
- dbanie o ekspozycję produktów i dokonywanie zmian w wystroju witryn

Oferujemy

- dowolny rodzaj umowy
- wymiar czasu pracy: etat lub 3/4 etatu (elastyczny czas pracy)
- wynagrodzenie: 3500-6500 zł brutto (zależnie od kwalifikacji, doświadczenia i predyspozycji)

Dodatkowe benefity, premie, dodatki:
- prowizja od obrotów salonu oparta na jasnym i precyzyjnym systemie
- finansowanie kursów, szkoleń, wyjazdów na targi optyczne krajowe i zagraniczne
- pomoc osobom spoza Trójmiasta w znalezieniu mieszkania

W przypadku zainteresowania, zapraszam do kontaktu:
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)