Specjalista ds. Kadr i Płac

Itzu Jobs Polska
  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Księgowy

Umowa o pracę

Obowiązki:
- Współpraca z jedną firmą
- Naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie list płac
- Rozliczanie umów cywilno-prawnych
- Kontrola prawidłowości naliczania płac, w tym korekty
- Realizacja zajęć komorniczych, alimentacyjnych i innych
- Sporządzanie deklaracji do ZUS, GUS, US

Wymagania

- Wykształcenie wyższe, mile widziane ekonomiczne
- Doświadczenie min. 2 lata w pracy na stanowisku specjalista ds. kadr i płac
- Znajomość zagadnień związanych z naliczaniem wynagrodzeń
- Praktyczna znajomość aktualnych regulacji w zakresie podatku dochodowego od osób fizycznych oraz świadczeń z ubezpieczenia społecznego
- Praktyczna znajomość programu ENOVA
- Dokładność, sumienność w działaniu
- Umiejętność komunikacji interpersonalnej
- Dobra znajomość pakietu MS Office

Oferujemy

- Umowę o pracę
- Stabilność zatrudnienia
- Przyjazną atmosferę w pracy
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)