Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 16.04.2024

Laborant mikrobiologiczny w laboratorium weterynaryjnym

Laboratorium weterynaryjne
  • Otyń, lubuskie pow. nowosolski

Inny

Umowa o pracę

Weterynaryjne laboratorium diagnostyczne poszukuje osoby na stanowisko laborant mikrobiologiczny/pracownik produkcyjny.

Zadania:
- przyjmowanie oraz rejestracja zamówień
- wykonywanie podstawowych analiz mikrobiologicznych
- prowadzenie dokumentacji z przeprowadzonych badań
- wykonywanie posiewów mikrobiologicznych
- przygotowanie produktu do wysyłki
- prowadzenie dokumentacji zgodnie z przyjętym systemem jakości
- utrzymanie czystości na stanowisku pracy
- pomoc przy rozładunku dostaw
- kontrola stanów magazynowych
- obsługa urządzeń laboratoryjnych (w tym konserwacja, czyszczenie oraz prowadzenie związanej z nim dokumentacji

Wykształcenie:
- średnie kierunkowe (mile widziane wyższe)
- mile widziane doświadczenie laboratoryjne

Cechy kandydata:
- umiejętność pracy w zespole
- umiejętność pracy pod presją czasu
- rzetelność, skrupulatność, sumienność, dokładność i punktualność
- dyspozycyjność (praca zmianowa)
- odpowiedzialność i chęć rozwoju
- stanowisko to wymaga pewnej dozy poczucia humoru i tężyzny fizycznej