Operator Wózka Wysokiego Składu

RTV EURO AGD
  • Michałowice, mazowieckie pow. grójecki

Magazynier

Umowa o pracę

Jesteśmy polską firmą od 30 lat działającą na rynku sprzedaży sprzętu elektronicznego i sprzętu gospodarstwa domowego. W ramach naszej organizacji funkcjonuje ogólnopolska Sieć Sklepów RTV EURO AGD, największy sklep internetowy w Polsce – i Contact Center. Naszą sprzedaż wspiera ogólnopolska Sieć Transportu, Magazyny Centralne i lokalne Centra Logistyczne w całym kraju.

Obecnie do naszego zespołu szukamy:

Operatora Wózka Wysokiego Składu

Miejsce pracy: Sokołów okolice Janek

Oferujemy

-zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o silnej pozycji rynkowej,

-wynagrodzenie podstawowe + comiesięczna premia

-pakiet benefitów (karta MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, bezpłatny parking),

-bezpłatny transport z Warszawy,

-pakiet szkoleniowy kompleksowo przygotowujący do pracy w magazynie,

Twoje zadania:

- obsługa wózków,

- załadunek i rozładunek towarów,

- odpowiednie rozmieszczenie towarów w magazynie.

Nasze oczekiwania:

- uprawnienia do obsługi wózka wysokiego składu - UDT

- zdyscyplinowanie i rzetelne podejście do obowiązków,
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)

Podobne oferty pracy