Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 09.04.2024

Inspektor/Specjalista ds. BHP

Ventura Signum Michał Suszko
  • Płock, mazowieckie

Budowlaniec

Umowa o pracę

Szukamy pracowników na pełen etat do tworzenia komórki BHP.

Wymagamy od kandydata:
-wykształcenie kierunkowe BHP,
-praktyczna znajomość przepisów BHP i dobrych praktyk,
-dobra znajomość pakietu MS Office,
-mile widziana znajomość języka Angielskiego,
-umiejętność organizowania pracy,
-komunikatywność i umiejętność współpracy w grupie.
Opis stanowiska:
-nadzór nad przestrzeganiem przepisów i zasad BHP i ppoż.,
-budowanie kultury bezpieczeństwa pracy w firmie,
-prowadzenie szkoleń wstępnych okresowych oraz dodatkowych z zakresu BHP,
-przygotowywanie analiz i raportów,
-przygotowanie i nadzór nad dokumentacją BHP i ppoż.,
-kontrolowanie warunków pracy i przestrzegania przepisów BHP i ppoż.,
-doradztwo w zakresie przepisów i wymagań BHP i ppoż.

Oferujemy

-umowę o pracę,
-stabilne zatrudnienie,
-praca stacjonarna,
-nieustanny rozwój w zakresie BHP ppoż. i ochrony środowiska,
-łatwą asymilacje z innymi pracownikami,
-zdobycie doświadczenia zawodowego.
Więcej o firmie na stronie internetowej firmy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na podany adres mailowy @

W CV proszę pamiętać o dodaniu poniższej treści:
Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez Ventura Signum Armii Krajowej 38/11, moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.