Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 29.04.2024

Praca w biurze w godz. 8:00 - 16:00

Firma Ubezpieczeniowa
  • Piotrków Trybunalski, łódzkie pow. Piotrków Trybunalski

Księgowy

Umowa o pracę

Dzień dobry,

Szukam pozytywnie nastawionej osoby, lubiącej kontakt z klientem oraz realizację celi sprzedażowych do stacjonarnej pracy w biurze dużej firmy ubezpieczeniowej.

Praca w godzinach 08.00 - 16.00

Oferuję umowę na zastępstwo z dużą szansą na zmianę na umowę o pracę na czas nieokreślony.

Zakres obowiązków

Realizacja planów sprzedażowych, obsługa Klientów w zakresie ubezpieczeń majątkowych, komunikacyjnych oraz życiowych,
Obsługa klienta zgodnie z obowiązującymi standardami,
Utrzymywanie długofalowych relacji z klientem,
Wymagania

Minimum roczne doświadczenie w pozyskiwaniu klientów i sprzedaży produktów finansowych,
Praktyczna znajomość technik sprzedaży,
Studia wyższe – mile widziane kierunki: ekonomia, ubezpieczenia, finanse i bankowość,
Znajomość pakietu Ms Office,
Przed podpisaniem umowy o pracę złożysz oświadczenie dotyczące braku prawomocnego wyroku za popełnienie umyślnego przestępstwa wymienione w art. 19 ust. 1 pkt 2 ustawy o dystrybucji ubezpieczeń

Oferuję

Pracę na umowę o prace, na zastępstwo
Atrakcyjny ( trzy składnikowy) system wynagradzania
Profesjonalne szkolenia zewnętrzne oraz udział w wewnętrznych programach szkoleniowych
Opieka medyczna,
Program emerytalny i zniżki na wybrane produkty ubezpieczeniowe
Benefity pozapłacowe m.in. karta sportowa, bilety do kin i teatrów, vouchery zakupowe
Jeśli jesteś zainteresowana/y wyślij ma swoje CV.