Handlowiec W Branży OZE

Krystian
  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Zapraszamy do Pracy na stanowisko Handlowica.

Zapewniamy bardzo dobre warunki finansowe.

Twoje zadania:

-Aktywne Pozyskiwanie Klientów na fotowoltaikę, magazyny energii, pompy ciepła,
-Sporządzanie ofert techniczno-handlowych (w intuicyjnym kalkulatorze ofertowym),
-Planowanie i realizacja działań sprzedażowych na powierzonym terenie,
-Kompleksowa obsługa Klientów,
-Budowanie i utrzymywanie długofalowych, dobrych relacji z Klientami,

Oferujemy

-Elastyczne, nienormowane godziny pracy,
-Pełne wprowadzenie w tematykę ofertwanych produktów,
-Wsparcie w dostarczaniu tzw. leadów sprzedażowych,
-Niezbędne narzędzia do pracy m.in. (Ipad, telefon, CRM, ulotki, wizytówki),
-Atrakcyjny system wynagrodzeń (podstawa + wysoka prowizja bez ograniczeń),
-Transparentny system rozliczenia,
-Konkurencyjne ceny na tle konkurencji,
-Proste i przejrzyste warunki współpracy,
-Możliwość tworzenia własnego zespołu sprzedażowego,

Aplikuj, jeśli posiadasz:

-Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej, najlepiej branża OZE
-Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu profesjonalnych relacji z Klientami,
-Pozytywne podejście do życia,
-Zdolności organizacyjne oraz jesteś samodzielny/a,
-Umiejętność komunikacji i dużą dozę determinacji w dążeniu do celu,
-Czynne prawo jazdy kat. B (warunek konieczny),
-Własny samochód (dla liderów zespołów samochód firmowy),
-Dodatkowym atutem będzie znajomość technik sprzedażowych i umiejętność ich wykorzystania,

Zapraszamy
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)