Praktyki zdalne - w biurze nieruchomości - praca biurowa

RentFlat24
  • Łódź, łódzkie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Praca zdalna

Praca od zaraz

Jesteśmy RentFlat24, platformą do wynajmu długo i średnioterminowego apartamentów, mieszkań oraz
pokoi. Pomagamy studentom i osobom pracującym z zagranicy oraz Polski wynająć swoje idealne lokum,
a Właścicielom znaleźć ich wymarzonego Najemcę.

W ciągu ostatnich ponad 2 lat pomogliśmy:
- wynająć ponad 500 nieruchomości
- podpisać umowę pomiędzy ponad 2000 osób.
- zrealizować wynajem mieszkań o łącznej wartości prawie 1000000 zł

Zadania:

– wstawianie ogłoszeń,
– aktualizowanie strony internetowej,
– komunikacja z klientem,
– umawianie spotkań,
– sprawna komunikacja z zespołem,
– szukanie ofert nieruchomości,
– tworzenie treści,
– aktualizowanie CRM;

Oferujemy

Ewentualne wynagrodzenie od efektów pracy
Możliwość pracy po okresie praktyk,
Praca zdalna w 100%
Dopasujemy się do Twojego planu zajęć w 100%

Wymagania

– skrupulatność
– radzenie sobie z multitaskingiem
– komunikatywność, odpowiedzialność, otwartość na wyzwania

Potrzebna ogólna biegłość w poruszaniu się po Internecie i narzędziach, takich jak: Gmail, Word, Google Drive, Google Translator i oczywiście Facebook. Znajomość CRM będzie dodatkowym atutem!

Termin aplikacji:

Przyjęcie od zaraz :)
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)