Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.03.2024

Recepcjonistka do hostelu w centrum Gdyni

Smart Stay Hostel
  • Gdynia, pomorskie

Obsługa gastronomii

Umowa zlecenie

Poszukujemy komunikatywnej, sympatycznej osoby do pracy na recepcji.

Jeżeli lubisz ludzi, jesteś aktywna w pracy, samodzielna i lubisz kreatywną pracę, ta praca będzie dla Ciebie idealna.

Godziny pracy: 16:00-22:00 lub 14:00 - 21:00 do ustalenia.

Wymagania

- Dyspozycyjność od poniedziałku do niedzieli
- Komunikatywna znajomość j. angielskiego
- Znajomość social media - Facebook, instagram
- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

- stałą pracę, na pół etatu lub 3/4 etatu
- umowa zlecenie/umowa o pracę
- elastyczny grafik
- darmowe zajęcia taneczne w szkole tańca poniżej
- premie za zaangażowanie
- niestresującą pracę w fajnym zespole

Twoje zadania:

- informowanie klientów o ofercie
- obsługa Gości przyjeżdżających
- dbanie o estetykę na stanowisku pracy
- obsługa kasy fiskalnej i terminala
- wystawianie faktur
- obsługa booking.com
- obsługa social media
- posty, filmy, odpisywanie na wiadomości