KIEROWCA WÓZKA - MAGAZYNIER

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 26.05.2022

Magazynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Zignago Vetro Polska S.A. z siedzibą w Trąbkach k. Garwolina specjalizuje się w produkcji opakowań szklanych.

Zignago Vetro Polska S.A. jest wiodącym na rynku polskim i międzynarodowym producentem opakowań szklanych.

Huta z siedzibą w Trąbkach k. Garwolina produkuje wysokiej jakości opakowania dla przemysłu kosmetycznego i spożywczego.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: KIEROWCA WÓZKA - MAGAZYNIER

Miejsce wykonywania pracy: Trąbki k. Garwolina

Zakres obowiązków

  • załadunek i rozładunek samochodów ciężarowych z wykorzystaniem wózków widłowych
  • przygotowywanie wyrobów do wysyłki z magazynu
  • odbiór jakościowy i ilościowy palet z hali produkcyjnej
  • obsługa systemu magazynowego
  • prace porządkowe w magazynie

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w załadunku samochodów ciężarowych za pomocą wózków widłowych
  • uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi (UDT) + wymiana butli gazowejWARUNEK KONIECZNY
  • sumienność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w systemie 1-zmianowym (poniedziałek-piątek, godz. 8:00-16:00)
  • regulaminową premię miesięczną
  • premię zależną od absencji
  • benefity (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie wypoczynku, bony świąteczne)
  • Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE(Dz. Urz. UE L 119/1 z 4.5.2016r.) – RODO”. Administratorem danych jest Zignago Vetro Polska S.A. z siedzibą: Trąbki, ul. Osadnicza 8, 08-440 Pilawa. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

  • "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE(Dz. Urz. UE L 119/1 z 4.5.2016r.) – RODO”.
Miejsce pracy
  • Garwolin pow. garwoliński, Mazowieckie
Opublikowana
Wygasła (1 miesiąc)