NEUROLOGOPEDA

Stowarzyszenie Po Pierwsze Rodzina
  • Warszawa, mazowieckie

Inny

Umowa o pracę

Poradnia Rehabilitacji Neurologicznej dla Dzieci i Młodzieży „Aga” w Warszawie, realizująca od 17 lat świadczenia na rzecz dzieci z różnego rodzaju zaburzeniami rozwojowymi :

zaprasza do Zespołu NEUROLOGOPEDĘ

Wykształcenie i doświadczenie:
- wykształcenie wyższe (magisterskie lub licencjackie) na kierunku logopedia/neurologopedia
- minimum roczne doświadczenie w pracy neurologopedy i prowadzeniu terapii

Kompetencje:
- otwartość na współpracę i budowanie relacji z dziećmi, ich Rodzicami i kadrą Poradni
- umiejętność realizacji celów społecznych
- umiejętność rozwiązywania konfliktów i nieustanna chęć do poszukiwania rozwiązań
- empatia, kreatywność i odpowiedzialność

Zakres obowiązków:
- prowadzenie terapii neurologopedycznej z dziećmi

Oferujemy

- zatrudnienie w wymiarze etatu
- umowa o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie
- stałe godziny pracy
- pracę w miłej atmosferze i kameralnej Poradni na warszawskich Bielanach

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, zapraszamy do składania aplikacji
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)