Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 29.04.2024

Inspektor ds. kadrowych

SPZZLO Warszawa Żoliborz
  • Warszawa, mazowieckie

Inny

Umowa o pracę

Poszukujemy osoby do działu kadr i szkoleń .
Twoją rolą będzie:
• kompleksowa obsługa kadrowa
• przygotowywanie dokumentów kadrowych – umów, aneksów,
zaświadczeń, skierowań;
• prowadzenie akt osobowych;
• ewidencjonowanie czasu pracy, urlopów, zwolnień lekarskich;
• sprawozdawczość min. GUS, PFRON.
• znajomość zasad prowadzenia ZFŚS
Nasze oczekiwania:
• doświadczenie w pracy w obszarze kadrowym
• mile widziane doświadczenie w służbie zdrowia
• bardzo dobra znajomość zagadnień prawa pracy, prawa ubezpieczeń
społecznych
• praktyczna znajomość Płatnika;
• wykształcenie wyższe ( min. licencjat)
• bardzo dobra organizacja pracy,
• otwartość na zdobywanie wiedzy i dalszy rozwój.

Oferujemy

• stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę;
• sukcesywne wdrożenie w obowiązki i wsparcie przełożonego
• przyjazną atmosferę,
• bogaty pakiet socjalny
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.