Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 27.03.2024

Specjalista ds. BHP 3/4 etatu

Zakład Sieci Zasilania Sp z o.o.
  • Wrocław, dolnośląskie

Budowlaniec

Umowa o pracę

Zakład Sieci i Zasilania zatrudni osobę na stanowisko specjalista ds. BHP 3/4 etatu

Zakres obowiązków:
- zarządzanie, bezpieczeństwem pracy oraz ochroną środowiska naturalnego zgodnie z wymaganiami systemu zarządzania,
- doradztwo w zakresie tworzenia procedur oraz instrukcji wykonywania pracy,
- doradztwo w zakresie przygotowania zmian w dokumentach, procedurach dotyczących bezpieczeństwa pracy,
- udział w postępowaniu powypadkowym oraz dokumentowanie przyczyn i okoliczności wypadków przy pracy oraz zdarzeń potencjalnie wypadkowych, zgodnie z wymaganiami przepisów oraz wewnętrznymi procedurami i standardami,
- kontrola i doradztwo w zakresie warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad BHP, ppoż. i ochrony środowiska,
- udział w ocenie ryzyka zawodowego,
- organizacja i prowadzenie szkoleń w dziedzinie BHP.

Wymagania

- kwalifikacje określone dla Specjalisty BHP,
- doświadczenie w służbach BHP w branży budowlanej.

Oferujemy

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- prywatne ubezpieczenie oraz prywatną opiekę medyczną,
- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zakresu obowiązków i doświadczenia,
- pracę na terenie Wrocławia,
- premie uznaniowe, dodatki okolicznościowe,
- możliwość rozwoju osobistego i zawodowego,
- szkolenia oraz kursy.

Osoby zainteresowane proszone są o wysyłanie CV za pomocą formularza lento wraz z dopiskiem o oczekiwaniach finansowych.

CV proszę wysyłać drogą mailową za pośrednictwem lento z dopiskiem „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”