Specjalista Rynku Nieruchomości

Citi Estate Sp. z o. o.
  • Warszawa, mazowieckie

Inny

Umowa o pracę

CitiEstate Sp. zoo to polska firma inwestycyjna działającą w sektorze nieruchomości. Kupujemy za gotówkę budynki mieszkalne i działki na terenie całego kraju. Nasze doświadczenie sięga 2007 roku. Mamy własny kapitał. Podejmujemy się najtrudniejszych tematów.
Aktualnie poszukujemy do swojego biura w Warszawie Specjalisty Ds. Nieruchomości
Przewidywane obowiązki:
Obsługa Klientów zainteresowanych sprzedażą nieruchomością
Wstępna wycena nieruchomości z uwzględnieniem stanu prawnego i faktycznego
Analiza stanu prawnego nieruchomości,
Przygotowywanie dokumentacji do transakcji i koordynacja procesu zakupu
Współpraca z zespołem w zakresie analizy atrakcyjności ofert
Monitorowanie nowych ofert pojawiających się w Internecie oraz trendów w branży nieruchomości
Aktywne pozyskiwanie klientów zainteresowanych sprzedażą nieruchomości
Współpraca z inwestorami w zakresie ich bieżącej działalności
Ścisła współpraca z klientem w celu dokonania transakcji zakupu

To, co możemy zaoferować:
Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Poznanie tajników wiedzy na temat inwestowania na rynku nieruchomości
Doświadczenie w rozwiązywaniu skomplikowanych sytuacji związanych z nieruchomościami
Przyjazne i komfortowe środowisko pracy w życzliwym zespole profesjonalistów
Atrakcyjne wynagrodzenie, pakiety motywacyjne,
Pracę w dynamicznej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, w nowocześnie zaprojektowanym biurze w dogodniej lokalizacji

Od kandydatów oczekujemy:
Wykształcenie wyższe
Doświadczenie zawodowe w pracy na rynku nieruchomości: Warunek konieczny
Prawo jazdy i gotowość do wyjazdów służbowych (samodzielnych, w godzinach pracy)
Znajomość aspektów prawnych związanych z nieruchomościami
Znajomość procedur związanych z inwestycjami
Znajomości pakietu MS Office
Bardzo dobrej organizacji pracy
Samodzielności i dokładności w wykonywaniu powierzonych obowiązków
Osoby zainteresowane pracą, prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego wraz z klauzulą dotyczącą wyrażania zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji do
na adres: @
Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami.
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)