Kosztorysant / Specjalista ds. ofertowania

PROENERG
  • Brzeziny, łódzkie pow. brzeziński

Inżynier

Umowa o pracę

Firma PROENERG zatrudni osobę na stanowisko:

Kosztorysant / Specjalista ds. ofertowania w branży elektrycznej

Obowiązki:
- Wyszukiwanie oraz przygotowywanie ofert przetargowych w zakresie instalacji elektrycznych i teletechnicznych;
- Sporządzanie szczegółowej wyceny robót elektrycznych;
- Sporządzanie kosztorysów i przedmiarów robót;
- Sporządzanie i przesyłanie zapytań ofertowych;
- Zbieranie i weryfikacja ofert oraz wycen;
- Współpraca z inwestorami oraz z biurami projektowymi w zakresie branży elektrycznej;

Wymagania

- Wykształcenie wyższe lub średnie techniczne
- Umiejętność czytania rysunków technicznych
- Doświadczenie na podobnym stanowisku
- Zdolności organizacyjne
- Asertywność, komunikatywność oraz zaangażowanie w pracę
- Obsługa programu AutoCad, Excel, Word, Outlook

Co oferujemy?
- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
- Niezbędny sprzęt do pracy (laptop, telefon);

PROENERG Łukasz Kaczyński
95-060 Brzeziny
ul. Lasockich 36,
tel.
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)