E-commerce Manager

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 29.01.2022

Specjalista ds. e-commerce

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca zdalna

Rekrutacja zdalna

Forge&Frost HR Consulting

Forge&Frost HR Consulting dla swojego klienta, polskiej firmy, która od 1920 roku prężnie działa i dynamicznie rozwija się w branży jubilerskiej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gniezno / praca zdalna

Branża: Biżuteria i akcesoria premium

Wynagrodzenie adekwatne do poziomu doświadczenia i wykonywanych zadań

Zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa sklepu internetowego,
  • Obsługa i nadzór procesów sprzedaży online,
  • Wdrażanie strategii e-commerce, budowanie wizerunku marek w sieci,
  • Mierzenie efektywności i optymalizacja działań internetowych w zakresie kosztowym w celu usprawnienia sprzedaży na platformie,
  • Tworzenie raportów sprzedaży,
  • Analiza trendów w e-commerce,
  • Wdrażanie założeń strategii sprzedaży z uwzględnieniem działań promocyjnych, monitorowanie efektywności działań, proponowanie zmian w celu poprawy skuteczności poszczególnych działań sprzedażowych i promocyjnych pozwalających na optymalizację procesów sprzedażowych,
  • Przygotowywanie raportów dotyczących efektywności działań,
  • Monitorowanie analityki internetowej (ruch na stronie, zachowania i preferencje użytkowników),
  • Korzystanie z adekwatnych narzędzi, m.in. LinkedIn, YouTube, Facebook, Google i innych,
  • Zarządzanie produktami i treścią w sklepie,
  • Opracowanie strategii SEO i SEM.

Wymagania

  • Przynajmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku oraz wykształcenie wyższe,
  • Wysokie kompetencje w prowadzeniu działań w obszarze e-commerce (wdrożenie, utrzymanie i rozwijanie sklepów internetowych w działaniach marketingowych),
  • Praktyczna wiedza z zakresu SEO, SEM, Google Ads, Google analytics, FacebookAds oraz innych narzędzi kanałów generujących ruch w sklepach internetowych i podnoszących efektywność sprzedaży,
  • Znajomość narzędzi analitycznych do mierzenia efektywności działań e-commercowych (marketingowych) oraz ich optymalizacji,
  • Swobodne i skuteczne porozumiewanie się w języku polskim i angielskim w mowie i piśmie,
  • Dobra organizacja pracy, także pod presją czasu i przy dużej ilości zadań,
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i działania w sytuacjach kryzysowych (np. praca z trudnym klientem),
  • Biegłość w analizowaniu danych i wyciąganiu z nich wniosków w celu przekształcania ich w kolejne ambitne cele.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do poziomu stanowiska i wykonywanych zadań podstawa + premia od wyników,
  • Zatrudnienie w oparciu o preferowany rodzaj umowy,
  • Realny wpływ na rozwój firmy i możliwości wdrażania własnych pomysłów,
  • Możliwość uczestniczenia w wydarzeniach, konferencjach i spotkaniach branżowych w celu pogłębienia wiedzy z obszaru marketingu,
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Administratorem danych osobowych jest Forge&Frost HR Consulting 60-302 Poznań Racławicka 84A, NIP: 8271861505. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Miejsce pracy
  • Gniezno pow. gnieźnieński, Wielkopolskie
  • Praca zdalna
Opublikowana
Wygasła (3 miesiące)