Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 14.03.2024

Młodszy Kosztorysant/Projektant CAD

Timoleon Sp. z o.o.
  • Łomża, podlaskie pow. Łomża

Informatyk

Umowa o pracę

Timoleon Sp. z o.o. jest częścią brytyjskiej grupy Ridgespear Ltd. i specjalizuje się w produkcji emiterów OEM oraz projektowaniu systemów ogrzewania podłogowego dla rynku europejskiego.

W związku z dynamicznym rozwojem spółki, poszukujemy nowego pracownika, który przyczyni się do dalszego wzmacniania pozycji firmy na rynku. Poszukujemy osób o wysokich umiejętnościach obsługi komputera, chęciach do nauki i rozwoju oraz zaawansowaną znajomością języka angielskiego na stanowisko:

DZIAŁ: Wycena / Projetkowanie

STANOWISKO: Kosztorysant/Projektant

WYMIAR CZASU PRACY: Pełen etat. Poniedziałek – Piątek, 8:30 – 17:00.

WYNAGRODZENIE:
• Min. 3000 zł brutto

PREFEROWANE DOŚWIADCZENIE:
• Znajomość rysunku technicznego
• Znajomość programów graficznych, do projektowania

UMIEJĘTNOŚCI I CECHY:
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
• Znajomość programu AutoCAD ( preferowana )
• Pakietu Microsoft Office
• Umiejętnośc pracy w zespole
• Zaangażowanie w wykonywaną pracę
• Umiejętność samodzielnego myślenia
• Koncentracja i motywacja do rozwoju w strukturach firmy

KLUCZOWE OBOWIĄZKI:
• Tworzenie rysunków projektowych 2D oraz poprawek do istniejących rysunków
• Dbanie o przestrzeganie czasu realizacji projektów
• Zapewnianie prawidłowej obsługi klientom firmy
• Budowanie i podtrzymywanie pozytywnych relacji z klientami spółki
• Przygotowywanie rozwiązań projektowych dla klientów firmy
• Raportowanie Managerowi Zespołu Projektowego i / lub Starszemu Projektantowi

Zapewniamy pełne szkolenie, w tym między innymi z obsługi programu AutoCad.