Automatyk/Elektromechanik

FF Marka Własna
  • Pabianice, łódzkie pow. pabianicki

Inżynier

Umowa o pracę

FF Marka Własna Sp. z o.o. to przedsiębiorstwo z ponad 15- letnim doświadczeniem na rynku lodów i deserów mrożonych. Spółka posiada dwa zakłady produkcyjne: w Kaliszu oraz w Chechle Pierwszym i specjalizuje się w produkcji marek własnych na zamówienie sieci handlowych. Wieloletnia działalność oraz współpraca z głównymi graczami na rynku lodów sprawia, że FF Marka Własna doskonale orientuje się w najnowszych technologiach, surowcach oraz w aktualnych trendach. Nasze produkty można znaleźć na półkach nie tylko w całej Polsce, ale również w Europie, Afryce Północnej i Centralnej, Azji czy Ameryce Południowej.
Aktualnie poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:

AUTOMATYK/ELEKTROMECHANIK
Miejsce pracy: Chechło Pierwsze k. Pabianic

Oferujemy

• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej w oparciu o umowę o pracę,
• Atrakcyjne, terminowe wynagrodzenie,
• Program Poleceń – możliwość dodatkowej premii za polecenie znajomego do pracy (nawet 800 zł),
• Proces adaptacyjny nowego pracownika,
• Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w ramach struktur wewnętrznych,
• Pracę w przyjaznym zespole, zapewniającym wsparcie i dobrą atmosferę,
• Pakiet Benefit: m.in. prywatna opieka medyczna LUX MED, dofinansowanie do Karty Multisport, dostęp do platformy e-learningowej do nauki języka angielskiego.

Zadania:
• Zapewnienie sprawności parku maszynowego w zakładzie produkcyjnym,
• Analiza programów sterowania maszynami i urządzeniami oraz ich optymalizacja,
• Bieżąca kontrola procesów wspomagających produkcję oraz bezzwłoczne usuwanie dostrzeżonych i zgłaszanych nieprawidłowości, awarii itp.,
• Czuwanie nad stanem technicznym maszyn i urządzeń,
• Diagnozowanie usterek, zabezpieczanie skutków awarii, ustalanie ich przyczyn,
• Usuwanie awarii i wykonywanie planowanych napraw zgodnie z określonymi standardami i dokumentacją techniczną,
• Ścisła współpraca z pracownikami Działu Produkcji.

Wymagania

• Wykształcenie co najmniej zawodowe, preferowane kierunki to mechanika, automatyka, robotyka, elektryka, energetyka lub mechatronika (Mile widziane wykształcenie wyższe z obszaru automatyki,
• Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,
• Wiedza z zakresu mechaniki, elektrotechniki, automatyki, pneumatyki i elektroniki,
• Wiedza w zakresie budowy i działania urządzeń automatyki przemysłowej,
• Mile widziana umiejętność programowania sterowników PLC,
• Mile widziana umiejętność programowania urządzeń w układzie automatycznej regulacji,
• Uprawnienia SEP do 1kV,
• Umiejętność obsługi komputera oraz pakietu MS Office,
• Umiejętność pracy pod presją czasu,
• Dokładność i rzetelność,
• Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym,
• Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej zaktualizowania/wyrobienia.

Wyrażenie poniższej zgody umożliwia udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez FF Marka Własna Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi (KRS: 469 - pokaż numer telefonu - 8) moich danych osobowych zawartych w dokumencie „Kwestionariusz osobowy kandydata/pracownika” oraz złożonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych (np. CV, list motywacyjny) na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez FF Marka Własna Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi.
Dodana
Wygasa (jutro)