Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 30.01.2024

PRACOWNIK AGENCJI PRACY TYMCZASOWEJ

Jobconsult Sp z o.o
  • Zgorzelec, dolnośląskie pow. zgorzelecki

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

PRACOWNIK BIUROWY

Agencja pracy Jobconsult Sp. z .o.o. zatrudni na stanowisko pracownik biurowy

Miejsce pracy: Zgorzelec

Opis stanowiska:

• pozyskiwanie i kontakt telefoniczny oraz mailowy z kandydatami do pracy;
• tworzenie i dodawanie ogłoszeń o pracę;
• przygotowywanie umów i wprowadzanie dokumentów do systemu;
• poszukiwanie nowych źródeł pozyskiwania kandydatów;
• współpraca z niemiecką i ukraińską firmą.

Oferujemy

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
• atrakcyjne wynagrodzenie;
• praca na pełny etat;
• niezbędne narzędzia pracy;
• preferowane godziny 8:00-16:00;
• możliwość ciągłego rozwoju.

Wymagania stanowiska:

• wykształcenie wyższe lub średnie;
• umiejętność pracy w zespole, terminowość, dokładność;
• komunikatywność i dobra organizacja pracy własnej;
• dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office;
• mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
• miła widzialna ale nie jest wymagana znajomość języka niemieckiego.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem ; oraz przesłanie CV na adres mailowy @ z tytułem „pracownik agencji pracy tymczasowej”

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jobconsult Sp. z o.o. z siedzibą w Zgorzelcu, ul. Krótka 6a, jako administratora danych osobowych w rozumieniu rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 (RODO) dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji.
Podanie danych osobowych jest dobrowolne i przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych, ich poprawiania lub uzupełniania oraz złożenia oświadczenia o cofnięciu niniejszej zgody w każdym momencie."